Changes between Version 5 and Version 6 of i18n/lt


Ignore:
Timestamp:
Nov 22, 2011, 8:28:37 AM (9 years ago)
Author:
rq
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • i18n/lt

  v5 v6  
  33== Bendra informacija ==
  44
  5 Čia rasite informaciją apie „Haiku“ operacinės sistemos ir su ja susijusios medžiagos lokalizavimą į lietuvių kalbą. Kol kas lietuvinami du aspektai: naudotojo sąsaja ir naudotojo vadovas. Abiem atvejais, šiuos dalykus versdami turėtume vadovautis bendrais principais, kurie bus išdėstyti žemiau:
   5Čia rasite informaciją apie „Haiku“ operacinės sistemos ir su ja susijusios medžiagos lokalizavimą į lietuvių kalbą. Kol kas lietuvinami du aspektai: naudotojo sąsaja ir naudotojo vadovas. Abiem atvejais, šiuos dalykus versdami turėtume vadovautis bendrais principais:
  66
  77 * vadovautis [wiki:i18n/lt/StyleGuide bendru stiliumi]
  8  * laikytis [wiki:i18n/lt/Terminology vieningo žodyno]. Kadangi kol kas jo nėra, reikėtų tiesiog orientuotis į jau išverstus produktus – [https://wiki.ubuntu.com/UbuntuLithuanianTranslators „Ubuntu“] ir „Windows“. Be to, patartina naudotis [http://www.likit.lt/term/enc.html Enciklopediniu kompiuterijos terminų žodynu] bei jo priedu [http://www.likit.lt/en-lt/angl.html anglų–lietuvių kompiuterijos žodynėliu].
   8 * laikytis [wiki:i18n/lt/Terminology vieningo žodyno]. Jeigu žodyne žodžio nėra, reikėtų naudotis [http://www.likit.lt/term/enc.html Enciklopediniu kompiuterijos terminų žodynu] bei jo priedu [http://www.likit.lt/en-lt/angl.html anglų–lietuvių kompiuterijos žodynėliu], o jeigu žodžio nėra ir ten – tiesiog orientuotis į jau išverstus produktus – [https://wiki.ubuntu.com/UbuntuLithuanianTranslators „Ubuntu“] ir „Windows“.
  99
  1010Prireikus pagalbos ar patarimo, galima diskutuoti [http://www.konferencijos.lt/mailman/listinfo/komp_lt komp_lt], [http://www.freelists.org/list/haiku-i18n haiku-i18n], arba [http://www.freelists.org/list/haiku-doc haiku-doc] el. pašto konferencijose. Į kurią konferenciją rašyti, priklauso nuo klausimo pobūdžio. Ateityje, jeigu atsiras poreikis, bus sukurta ir atskira „Haiku“ lietuvinimui skirta konferencija.
   
  1212== Vertimo prioritetai ir būdai ==
  1313
  14 Kol kas prioritetu laikytinas „Haiku“ sąsajos vertimas. Jis vykdomas, naudojant [http://i18n.haiku-os.org/pootle/ saityno (www) sąsają]. Tačiau, jeigu jums labiau patinka versti ilgus tekstus, galite užsiimti ir [http://i18n.haiku-os.org/userguide/ naudotojo vadovo vertimu].
   14Kol kas prioritetu laikytinas „Haiku“ sąsajos vertimas. Jis vykdomas, [http://i18n.haiku-os.org/pootle/ „Pootle“ sistemoje]. Tačiau, jeigu jums labiau patinka versti ilgus tekstus, galite užsiimti ir [http://i18n.haiku-os.org/userguide/ naudotojo vadovo vertimu].
  1515
  1616== Komandos koordinatorius ==