Changes between Version 6 and Version 7 of i18n/lt


Ignore:
Timestamp:
Mar 31, 2017, 7:10:45 PM (7 years ago)
Author:
rq
Comment:

Removed dead links, updated the info (I'm no longer actively maintaining the locale).

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • i18n/lt

  v6 v7  
  66
  77 * vadovautis [wiki:i18n/lt/StyleGuide bendru stiliumi]
  8  * laikytis [wiki:i18n/lt/Terminology vieningo žodyno]. Jeigu žodyne žodžio nėra, reikėtų naudotis [http://www.likit.lt/term/enc.html Enciklopediniu kompiuterijos terminų žodynu] bei jo priedu [http://www.likit.lt/en-lt/angl.html anglų–lietuvių kompiuterijos žodynėliu], o jeigu žodžio nėra ir ten – tiesiog orientuotis į jau išverstus produktus – [https://wiki.ubuntu.com/UbuntuLithuanianTranslators „Ubuntu“] ir „Windows“.
   8 * laikytis [wiki:i18n/lt/Terminology vieningo žodyno]. Jeigu žodyne žodžio nėra, rekomenduojama naudotis [https://www.raštija.lt/lokalizavimas/%C5%BEodynai/336 Enciklopediniu kompiuterijos terminų žodynu] bei jo priedu anglų–lietuvių kompiuterijos žodynėliu, o jeigu žodžio nėra ir ten – tiesiog orientuotis į jau išverstus produktus, pavyzdžiui, [https://wiki.ubuntu.com/UbuntuLithuanianTranslators „Ubuntu“] ir „Windows“.
  99
  10 Prireikus pagalbos ar patarimo, galima diskutuoti [http://www.konferencijos.lt/mailman/listinfo/komp_lt komp_lt], [http://www.freelists.org/list/haiku-i18n haiku-i18n], arba [http://www.freelists.org/list/haiku-doc haiku-doc] el. pašto konferencijose. Į kurią konferenciją rašyti, priklauso nuo klausimo pobūdžio. Ateityje, jeigu atsiras poreikis, bus sukurta ir atskira „Haiku“ lietuvinimui skirta konferencija.
   10Prireikus pagalbos ar patarimo, galima diskutuoti [http://www.konferencijos.lt/mailman/listinfo/komp_lt komp_lt], [http://www.freelists.org/list/haiku-i18n haiku-i18n], arba [http://www.freelists.org/list/haiku-doc haiku-doc] el. pašto konferencijose. Į kurią konferenciją rašyti, priklauso nuo klausimo pobūdžio.
  1111
  1212== Vertimo prioritetai ir būdai ==
   
  2525 * prireikus tikslinti šiuos vikio puslapius.
  2626
  27 Dabartinis lietuvių koordinatorius yra [http://www.haiku-os.org/user/rq Rimas].
   27Anksčiau lietuvių koordinatorius buvo [http://rimas.kudelis.lt/ Rimas]. Jis iki šiol turi lietuvių kalbos administratoriaus teises, tačiau pats nebeverčia, tad mielai sutiks savo pareigas perleisti daugiau motyvacijos turinčiam vertėjui.
  2828
  2929== Patarimai ==
  3030
  31 Jeigu versdami naudojatės „Firefox“ ar „SeaMonkey“ naršykle, į ją patariama įdiegti [https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/language-tools/ lietuvių kalbos rašybos tikrinimo žodyną]. Taip pat galima įdiegti ir [https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3414 žodynų perjungiklį].
  32 
  33 ----
  34 
  35 ''Čia esanti informacija toli gražu nėra išbaigta. Su laiku tobulėsime...''
   31Jeigu versdami naudojatės „Firefox“ ar „SeaMonkey“ naršykle, į ją patariama įdiegti [https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/language-tools/ lietuvių kalbos rašybos tikrinimo žodyną].